top of page

بازگشتِ بازگشت

I am proud to announce that Dr. Mahmood Kavir has accepted to write an intro for the second edition on my book, Bazgasht. I am correctly working on the second edition and soon the PDF version would be available from jarofwords.com


چند روز پیش یکی از دوستان (همایون عزیز) را بعد از مدتها دیدم. از حال و احوالم پرسید و من هم از اینکه روی چاپ دوم کتاب بازگشت کار می‌کنم به ایشان گفتم. تشویقم کردند و پیشنهاد دادند تا از اهل قلمی که کتاب را خوانده بخواهم تا مقدمه‌ای برای چاپ دوم بازگشت بنویسد.

ایده بسیار جالبی بود. به دکتر کویر فکر کردم. البته می‌دانستم که جناب دکتر کویر سرشان شلوغ است و احتمالا نخواهند توانست اینکار را انجام بدهند ولی باید می‌پرسیدم.

امروز تلفنی با جناب دکتر کویر صحبت کردم و خواسته‌ام را بیان کردم. نوبت پاسخ گرفتن رسید. قلبم تند تند می‌زد و وقتی ایشان گفتند که قبول زحمت می‌کنند نفس راحتی کشیدم.

گفتند همه سرشان شلوغ است. خود شما هم سرتان شلوغ است. و من کیف می‌کردم که می‌توانم چاپ دوم بازگشت را با مقدمه دکتر محمود کویر به بازار عرضه کنم. این خبر چنان ذوق‌زده‌ام کرد که تصمیم گرفتم با شما نیز آنرا شریک شوم.

پس قرار ما: به زودی چاپ دوم بازگشت با مقدمه‌ی جناب دکتر کوبر به صورت پی‌دی‌اف در وب‌سایت سبوی سخن در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.هوراااااااا

به امید آن روز


Recent Posts

See All

コメント


bottom of page